Strona startowa

Startuj z nami lub dodaj do Ulubionych !!

Więcej o nas... * Powiedz innym o Start24.pl


 Start24.pl informuje ...

Zmiany na Start24.pl

Listopad 2004 to okres kilku zmian na Start24.pl

Po pierwsze, jak już pewnie zauważyliście, nastąpiły kosmetyczne zmiany strony głównej. Jak wygląda obecnie strona główna to widać, jak wyglądała jeszcze niedawno, można sprawdzić pod tym adresem: http://www.start24.pl/indexs.htm - Wasze opinie na ten temat możecie kierować na maila do nas lub zostawić na naszej ścianie".

Po drugie, ponownie wprowadziliśmy możliwość wyboru sposobu otwierania się nowych stron. Więcej czytaj tutaj => ustawienia. Można więc ustawić sobie stronę startową z otwieraniem stron w nowych lub tych samych oknach. Wiemy, że większość z naszych użytkowników (około 70 % - głosuj) woli, by strony "wyskakiwały" w nowych oknach. Głównie dlatego by Start24.pl był zawsze "pod ręką". Jednak i te osoby, które wybiorą wersję otwierania stron w tym samym oknie, także mogą mieć Start24.pl zawsze pod ręką. Wystarczy w czasie kliknięcia przytrzymać na klawiaturze przycisk SHIFT.

Czyli:

trzymamy "Shift" + klikamy za pomocą myszki na wybrany link = wyskoczy nam wybrany adres w nowym oknie przeglądarki.

Trzymać + klikamy w link  =>  adres w nowym oknie

Jest to sposób najprostszy i najszybszy. Działa to w każdej przeglądarce internetowej (IE, Opera, Mozilla, Firefox i inne).

Można też po prostu najechać na wybrany link i naciskając prawym przycisk myszki wybrać opcję "Otwórz w nowym oknie" (lub kliknąć na klawiaturze w "n").

W niektórych przypadkach wystarczy po prostu wybrać funkcję "Wstecz" (gdy strona była oglądana wcześniej) lub kliknąć w ikonę (domek) na przeglądarce - gdy macie ustawioną Start24.pl na stronie startowej.


Listopad 2004 to także przenosiny Start24.pl na nowy serwer. Mogą więc wystąpić małe tymczasowe problemy, które jednak pod koniec listopada powinny ustać całkowicie. Nasz serwis będzie działał na 3 niezależnych i szybkich serwerach, więc mamy nadzieje, że ponownie będziemy działać kolejne lata bez zarzutu, tak jak to było do tej pory. Za obecne kilka dni utrudnień przepraszamy (trwają testy i przenosiny). Wiemy, iż dla wielu z Was Start24.pl jest bardzo pomocy w poruszaniu się w internecie. Będziemy trwać nadal, bez obaw, dziękujemy za głosy poparcia i polecanie naszego serwisu innym.

Pozdrawiamy

Zespół Start24.pl

 


Reklama u nas / Więcej o Start24.pl / Ustawienia / Kontakt
R e k l a m a :: Coś dla Ciebie?

Na góre strony